قرص پرفکتیل دارای ریز مغذی هایی است که براتی شادابی پوست، مو و ناخن بسیار مفید می باشند. این دارو در صورتیکه به صورت آگاهانه و صحیح مورد استفاده قرار گیرد هیچ گونه عوارضی نخواهد داشت.

کمبود برخی ویتامین ها موجب از بین رفتن زیبایی و طراوت پوست می شود. هم چنین ممکن است بر روی مو و ناخن نیز تاثیر بگذارد و حالت شکنندگی در آن ها ایجاد کند. قرص پرفکتیل از جمله داروهایی است که به عنوان مکمل زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد.

قرص پرفکتیل و تاثیر آن بر زیبایی

قرص های پرفکتیل دارای عصاره دانه انگور، پروآنتوسیانیدین، کاروتنوئیدها، ویتامین های D ،C ،E، انواع ویتامین های گروه B، سیستین و مواد معدنی می باشند. این ها تمامی مواد مغذی مورد نیاز برای داشتن یک پوست شفاف و موی سالم و ناخون های زیبا هستند. نا گفته نماند که مصرف ویتامین بیش از حد مورد نیاز نیز برای سلامتی و شادابی پوست مضر می باشد. این قرص با داروهایی که برای انعقاد خون مورد استفاده قرار می گیرند مورد تداخل قرار می گیرد و می تواند خطرساز باشد. مصرف این دارو به این صورت است که یک عدد از قرص پرفکتیل باید با یک لیوان آب  و همراه وعده غذای اصلی مصرف شود.

نکاتی که در مصرف پرفکتیل باید رعایت کنیدخانم های باردار و شیرده بهتر است قبل از مصرف این دارو با پزشک متخصص مشورت کنند.همزمان با خوردن این قرص از مصرف چای و قهوه خودداری شود.نه تنها این دارد بلکه اکثر داروها نباید با معده خالی مورد مصرف قرار گیرند.مصرف بیش از حد این قرص کمکی به روند بهبود پوست شما نخواهد داشت و ممکن است نتیجه عکس نیز بدهد.

در هر صورت توصیه ما به شما عزیزان این است که برای حفظ سلامتی و شادابی خود از مواد غذایی، سبزیجات و میوه های تازه استفاده کنید حال اگر امکان فراهم آوردن آن ها برای شما وجود ندارد بهتر است با مشورت پزشک متخصص از مکمل های غذایی استفاده کنید. مکمل های غذایی در گونه های مختلفی ساخته شده اند که هر کدام برای موارد خاصی کاربرد دارند. قرص پرفکتیل از جمله داروهایی است که برای شادابی پوست، مو و ناخن مفید می باشد.


کاربرد قرص پرفکتیل در زیبایی